baner pałac

 

logo taniec CSS Templates 2 CSS Templates 2 CSS Templates 3 CSS Templates 4 Flash Templates 1 Flash Templates 2 Flash Templates 3 Flash Templates 4


NASZE OBOZY TANECZNE

ZAPRASZAMY

DAOŁĄCZ DO NAS

facebook 

 

PAŁAC MŁODZIEŻY

logo pałac 

 

Stowarzyszenie Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży

logo stowarzyszenie

Przedszkole  "PAŁACYK"

logo przedszkole 

Strona  POWER DANCE

logo power 

 

ZIMOWY  OBÓZ  TANECZNY

Tęgoborze  2018


 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

1. Wyjeżdżamy 28.01. (niedziela) zbiórka o godzinie 10:00 pod Pałacem Młodzieży od strony ulicy Mikołowskiej. Powrót w dniu 04.02 (niedziela) planowany jest ok godz. 15:30 w to samo miejsce.

2. Dzieciom mającym chorobę lokomocyjną i przyjmującym leki - bardzo proszę o ich podanie i zaopatrzenie w woreczek na ewentualność "sytuacji awaryjnej".

3. Dzieci przyjmujące inne leki - lekarstwa pakujemy do osobnej kosmetyczki lub woreczka, podpisane imieniem i nazwiskiem oraz szczegółową informacją o dawkowaniu i podawaniu leków. Tak przygotowane lekarstwa proszę przekazać opiekunom na zbiórce - DZIECI ORAZ MŁODZIEŻ NIE MOGĄ MIEĆ PRZY SOBIE LEKÓW.

4. Dzień w hotelu zaczynamy od obiadu.

5. Co pakujemy:
- zestaw ubrań na wyjścia na zewnątrz (ciepłe nieprzemakalne buty, kurtka lub kombinezon na śnieg, ciepły sweter, ciepłe skarpety, czapa, rękawiczki, szalik/komin);
- ubrania na zajęcia - legginsy/spodnie dresowe, t-shirty, skarpet dużą ilość i innej bielizny również, baletki, jeden zestaw butów do hip-hopu czyli trampki/adidasy z czystą podeszwą, osoby chętne na zajęcia do stepu - buty do stepu lub opcjonalnie buty typu lakierki (z twardą podeszwą);
- na obozie będzie bal karnawałowy więc można spakować dziewczynom coś w co mogą się przebrać lub wystroić :);

6. Osoby mające specjalną dietę, np: wegetariańska, wegańska, bezglutenowa itd prosimy o zgłoszenie nam takiej informacji mailowo najpóźniej do piątku.

7. W niedzielę dla osób chcących uczestniczyć w mszy będzie zorganizowane wyjście do kościoła. Prosimy o podanie dziecku pisemnej zgody na wyjście do kościoła.

8. Na profilu facebookowym będzie utworzona zamknięta grupa dla uczestników obozu - osoby nie będące w znajomych profilu Obozy Arabeskaprosimy wysłanie zaproszenia do grona znajomych aby mogli mieć Państwo dostęp do codziennej relacji foto z tego co się dzieje na obozie.

9. Obóz nasz zgłoszony jest w Śląskim Kuratorium Oświaty pod nr 354/SLA/2018

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy

 

REGULAMIN  OBOZU

 

 

 

W SIERPNU STWiB "ARABESKA"  BYŁO

W KĄTACH RYBACKICH NAD  ZATOKĄ  GDŃSKĄ.

 

Foto relacja z obozu w Kątach Rybackich

WIĘCEJ NA NASZYM FACEBOOKOWYM FANPAGUlogoPracKONTAKT

Kierownik pracowni: mgr Jarosław  Majewski
pok. 310 (IIIp.)tel.  32 251 64 31  wew. 1412

e-mail: pm.impresariat@gmail.com

pm.choreograficzna@gmail.com